Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fórum (diskuze) na nemoci.estranky.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SINUSITIS

(Oldik, 12. 1. 2017 17:04)

ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto sprejem na nosní dutiny?

Rabies

(Miloslav, 14. 7. 2016 9:54)

Netuším, proč je na stránce uvedeno, jak se nemoc řekne anglicky. Název má možná něco společného s rabováním, to nevím, moc se mi to nezdá, ale docela určitě se do angličtiny dostal z latiny, jako mnoho dalších výrazů. Latinsky rhabies.

Dobrý tip

(PetrR, 19. 10. 2015 10:22)

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

puchýře v krku

(klára, 3. 4. 2015 9:03)

Dobrý den, už nějakou dobu mám v zadu v krku takové puchýře jsou takové červené. Je mi 14let a chtěla jsem se zeptat jestli to má i někdo jiný a jak to řeší !??

Ledviny?

(Jana, 27. 3. 2015 5:40)

Dobrý den,
před 3 dny jsem při močení začala cítit pálivou bolest močové trubice. Neustále mě bolelo břicho a bedra. Včera jsem zjistila, že už to při močení nepálí. Oddechla jsem si, že už se to zpravilo, ale včera večer mi začalo být na zvracení a měla jsem silné bolesti v oněch zmiňovaných oblastech. Motala se mi hlava, třásla jsem a zvýšil se mi výdaj moče. Celou noc jsem nespala a tento stav trvá doteď. Předtím se mi udělalo špatně jsem si dala lok červeného vína, ale fakt jen malý lok. Tak nevím, jestli to něco mohlo způsobit. Prosím chtěla bych poradit. Jsem totiž na školním výletě, daleko od domova. Tak nevím jak a s kým to mám řešit. Nevím co to je. Předem děkuji za odpovědi.

Agrese

(Lucie, 3. 10. 2014 23:21)

Dobrý den,
je mi 16 let a už delší dobu si myslím, že se u mě projevuje agresivní chování. Ze začátku, když jsem byla mladší, jsme se s kamarády pošťuchovali ... Teď mám ale nutkání opravdu někoho zmlátit, když se mi něco nepovede, hned se začnu vztekat a někdy dojde i na brek. Mám ráda hádky a konflikty s ostatními osobami. Jsem opravdu agresivní ? Je možné s tím něco dělat aniž bych musela jít k lékaři ?
Předem děkuji za odpověď.

Mozková mrtvice

(Květa Radoušová, 16. 6. 2013 14:54)

moc hezky se to čte - je to srozumitelné, ale realita je bohužel někde jinde....nedávno manžel prodělal mozkovou mrtvici - já coby absolutní laik jsem poznala, co se děje a tak jsem volala záchranku s podezřením na mrtvici...odvezli ho na nervové oddělení do Teplické nemocnice a aniž by udělali přílušná vyšetření, prohlásili, že je to ataka roztroušené sklerozy....manžel zkroucený na jednu stranu, nemohl pořádně komunikovat a neustále si stěžoval na silné boleti hlavy....musela jsem dost ostře pohrozit lékařce, aby ho poslali alespoň na cétečko - po dvou dnech tak na můj nátlak učinili a ejhle mé podezření se potvrdilo...po nasazení léčby se jeho stav maličko zlepšil, ale žádná rehabilitace, žádná další péče a po necelém týdnu, kdy byl na normálním pokoji s ležícími pacienty (žádná JIPka) ho poslali domů....je mi smutno, když čtu, co by se mělo nebo nemělo - v realitě jsou to jen a jen pohádky...o lidi nejde a o nemocný už vůbec ne....doktoři si odkroutí svůj počet hodin, hlavně, že pacient zaplatí za pobyt v nemocnici....

Re: Mozková mrtvice

(Věra, 24. 6. 2014 11:09)

Lituji Vaší špatné zkušenosti, ale je to jenom o lidech. Manžel měl v březnu mozkovou mrtvici a záchranka ho odvezla do FN v Plzni Lochotín. Okamžitě ho dali na iktovou JIPku. Na přístup lékařů a sestřiček si nemůžeme stěžovat. Manžel říkal, že tak báječný přístup ještě nezažil. Moc všem děkujeme, protože díky jejich péči je naprosto bez následků. A protekční nejsme, manžel je dělník a já účetní, takže žádnou mimořádnou péči jsme neměli. Manžel říkal, že takhle báječně se tam chovali ke všem. Je to tedy pouze o lidech.

Měření celkového stavu těla + léčba

(Martin, 21. 3. 2014 20:56)

http://pro-zivot-ve-zdravi.webnode.cz/ koukněte na tuhle webovou stránku. Třeba to vyřeší i váš problém. Pomohlo to 90% lidem, tak to pomůže i vám. Pokud by vás to zaujalo tak můžete rovnou zavolat na tel. 773 750 589 Popřípadě se podrobněji informovat o léčbě nebo se rovnou objednat.

Rakovina stitne zlazy - lecba radiojodem

(Kristyna, 12. 12. 2013 18:59)

Dobry den, rada bych zde dala odkaz na moje stranky, kam pisi den po dni muj pobyt ve FN Motol pri lecbe radiojodem. Snad to nekomu pomuze :-) http://www.lecba-radiojodem-fn-motol.estranky.cz/
Diky a hodne zdravi!

Odstraňte příčiny chronického nebo onkologického onenocnění.

(Tomáš Prokeš, 19. 9. 2012 12:38)

Odstraníte-li to, co vyvolalo Vaše onemocnění, mnohonásobně tím zvýšíte své šance na Vaše opravdové uzdravení. Pak již žádné léky nebudou potřeba, žádná operace již nebude potřeba...Více se o této problematice můžete dočíst na: www.altlecba.arttom.cz

Boj s rakovinou

(Martin Baštinský, 6. 3. 2012 15:54)

V minulém roce jsem byl pacientem na hematologické ambulanci s diagnózou-
# velkobuněčný difuzní B lymfom z lymfatické uzliny v pravé noze.V 8 cyklech jsem
# prošel chemoterapií v kombinaci s biologickou léčbou. V rámci doporučení doktora
# byla i prevence kontaktu s infekcí. Rozhodl jsem se radikálně podpořit v průběhu
# léčby po poradě se svým ošetřujícím lékařem imunitní systém. Na internetových
# stránkách najdete spoustu možností.Kontaktoval jsem obch.zástupce jednotlivých
# firem a po jejich prezentacích jsem si na základě zkušeností a kladných recenzí
# uživatelů daného produktu vybral firmu Nubestlife a jeden z jejich produktů
# Royal Glukan.Tento jsem užíval v průběhu léčby, kdy je nutné co nejvíce posílit
# imunitní systém, a užívám jej jako prevenci doposud. V průběhu léčby jsem
# netrpěl únavou,byl jsem i po pohybu v kolektivu bez infekcí a cítil jsem se i
# psychicky ve svých 49-letech velmi dobře. Rád se s Vámi podělím o své zkušenosti
# na e-mailové adrese bastinsky@seznam.cz. Martin B. Ostrava

Re: Boj s rakovinou

(admin, 19. 3. 2012 20:43)

Do článku o rakovinách jsem přidal odkaz na Vaši zkušenost.
Děkujeme za její přidání a za to, že děláte nemoci.estranky.cz lepšími.
admin 

 


Archiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 458138
Měsíc: 6088
Den: 166